alaringrimedinsegidesuletar.co

where can find more information this..

Category: Alternative

Shkon Bylbyli Për Hava (Slavuj Peva) - Qamili I Vogël - Bylbyli Në Çabrat (Vinyl, LP, Album)

9 thoughts on “ Shkon Bylbyli Për Hava (Slavuj Peva) - Qamili I Vogël - Bylbyli Në Çabrat (Vinyl, LP, Album)

  1. Oct 28,  · Prej shtepis kur jam dal e ne burg jam ra live Xeni dhe Zeneli - Shkon Bilbili - Duration: MQallapeku , views. QAMILI I VOGEL-HAJDE ÇIKE SONTE PER DARKE.
  2. Al Sogara është një nga fshatrat më të largëta të Omanit dhe të udhëtosh për atje të duket sikur po shkon në “fund” të botës. Ky fshat i ndërtuar në mes të një shkëmbi në metra lartësi është i banuar nga vetëm 25 banorë të cilët shprehen se e dashurojnë fshatin e tyre, i cili daton që para vitesh.
  3. Qeni më i vogël në botë Çiuaua është një rojtar i mirë dhe kur diçka nuk shkon, ai leh për të lajmëruar të zotin. Po, çiuauat janë të guximshëm dhe nuk iu dridhet qerpiku para qenve të mëdhenj. Çiuaua ka kokë rrumbullake dhe sy të ndritshëm, që janë disi larg njëri-tjetrit. Fytyra e tij ka një shprehje çapkëne.
  4. Maqedonia do të zgjedh të ardhme, Ivanov mbetet i vetëm, i robëruar në idenë personale për izolim. Ivanovi për fat të keq, mbetet të jetë njeriu i cili mbjell urrejtje dhe i cili i ndan qytetarët, president i cili shkon në kundërshtim me vullnetin e qytetarëve, president i cili zgjidhet përmes votimit, ndërsa sot ka problem me votimin, Ivanovi është turp për demokracinë.
  5. Në këtë emision janë shumë fëmijë të cilën përgatiten për të thumbuar arstistët, aktorët apo këngëtarët të cilët ftohen në emision. Virale janë bërë shqiptimet e fjalëve të një prej fëmijëve, Xheison Bafti i njohur ndryshe si “Taramelja”.
  6. Liderin e PDK-së, Kadri Veselin, e ka përlotur rrëfimi rrëqethës i vogëlushes së quajtur Yllka, e cila tash e sa vjet përdor talentin e saj për të mjekuar një sëmundje të rrallë që ka. Ajo dhe familja e saj tash e sa vjet u është dashur t’i paguajnë vetë barnat, meqë ato nuk ishin pjesë [ ].
  7. Historisë së trishtë të Alvin Berishës i cili mbahej në kampin e kurdëve Al Hol në Siri, për fat të mirë i erdhi fundi. Sipas mediave arabe, vjeçari është nxjerrë nga kampi dhe po mbahet në një vend të sigurt, shkruan alaringrimedinsegidesuletar.coinfo Sipas këtyre burimeve, operacioni ende nuk ka mbaruar por shumë shpejt Alvin mund të ribashkohte me babain e tij që ndodhet në Itali.
  8. Shkon Bylbyli Për Hava (Slavuj Peva) A3: Në Pranverë Lulja Në Behar (Cvetić U Beharu) A4: Pranvera Nisi Me Dalë (Proleće Nam Dolazi) A5: Kur Nji Ditë Të Pash (Kad Te Jednog Dana Spazih) A6: Kënga E Parë E Ymer Rizës: B1: Kënga E Tërmetit Të Shkupit (Pesma O Zemljotresu U Skoplju) B2: Pa Trashgim Paskem' Kenë (Nesrećni Smo Bili) B3.
  9. TIRANE- Në sajë të punimeve që po kryhen këto ditë në kryeqytet, për ndërtimin e projektit të Unazës së Vogël, Bashkia e Tiranës u ka bërë thirrje gjithë qytetarëve që të shmangin qarkullimin në qendër, përkatësisht në Sheshin Skënderbej. Me anë të një njoftimi për shtyp, bashkia kaq pohuar se po kryhen punime intensive, ndërsa .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *